Laboral Kutxa kindlustas 3:0 seeriavõidu Ateenas, kus täna mängiti Panatahinaikos üle tulemusega 84:75. Otsustav 9:0 vahespurt tehti enne viimase veerandi keskpaika kõigest pooleteise minutiga, kui punktisest kaotusseisust sai 67:59 eduseis. Panathinaikos neljast punktist lähemale enam ei jõudnudki.

Laboral Kutxa resultatiivseim oli otsustava vahespurdi algatanud Darius Adams 24 punktiga. Mike James lisas 20 ja lätlane Davis Bertans 13 punkti. Panathinaikose parim oli Miroslav Raduljica 13 silma ja 8 lauapalliga.

Laboral Kutxa pääses Euroliiga Final Four`ile 8-aastase vaheaja järel.

Tiitlikaitsja Madridi Real jäi kolmandat korda järjest alla Istanbuli Fenerbahcele ja langes välja juba veerandfinaalis. Täna kaotas Real oma koduväljakul 63:75. Külaliste resultatiivseim oli serblane Bogdan Bogdanović 17 punktiga, ameeriklane Ekpe Udoh panustas võitu 15 punkti ja 12 lauapalli.

Barcelona alistas koduväljakul Krasnodari Lokomotiv-Kubani 82:70 ja asus veerandfinaalseeriat juhtima 2:1. Kümnest kaugviskest kuus tabanud Alex Arbines säras võitjate poolel 25 punktiga.

Lisaks Laboral Kutxale ja Fenerbahcele on nelja hulka jõudnud ka Moskva CSKA.