27 minutit mänginud Kanguri arvele kogunes Asveli resultatiivseimana 16
punkti (kahesed 6/5, kolmesed 3/1, vabavisked 6/3), 3 lauapalli ja 3
korvisöötu.

Asvelil on nüüd koos Fenerbahcega A-alagrupis kolm võitu ja kolm kaotust, millega jagatakse 3.-4. kohta.

Fenerbahce - Asvel 61:68 (16:14, 34:30, 47:49)
Mängu käik:

I veerand:
Kangur avaveerandil Asveli algkoosseisu ei kuulunud. Kolmeminutilise mängu järel juhib Fenerbahce 2:0.

4. minut: Asveli neljaminutilise kuiva seeria lõpetab Ali Traore, kes surub palli korvi. Seis 2:2. Eestlane pole veel platsile saanud.

6. minut: Kangur pääseb esmakordselt väljakule.

7. minut: Seis 8:8. Eestlase arvel kaks punkti ja üks lauapall.
Vaata mängu SIIT.

9. minut: Kangur viskab mõlemad vabavisked mööda. Seis 14:10 kodumeeskonnale.

Avaveerand lõpuks Fenerbahcele 16:14. Neli minutit mänginud Kangurilt 2 punkti, 1 lauapall ja 1 viga.

II veerand:
Kangur alustab teist veerandit algkoosseisus.

3. minut: Kangur viskab kolmese mööda ja võetakse pingile. Seis 22:17 Fenerbahcele.

6. minut: Seis 26:19 kodumeeskonnale. Kangur pääseb platsile tagasi.

8. minut: Fenerbahce juhib juba 34:23. Kangurilt siiani 4 punkti.

Avapoolaeg türklastele 34:30. Siiani kümme minutit mänginud Kanguri arvel on 5 punkti, 1 lauapall, 1 resultatiivne sööt.

III veerand:
Kangur alustab kolmandat veerandit algkoosseisus.

5. minut: Asvel teeb vahespurdi ja pääseb 39:35 juhtima.

7. minut: Prantslased ees 43:40. Kanguri arvel 9 punkti (kahesed 4/4, kolmesed 1/0, vabavisked 4/1).

8. minut: Kangur surub palli korvi, tuues oma 11 punkti. Seis 45:44 Asvelile.

Kolmanda veerandi järel ees Asvel 49:47. Eestlane on mänginud juba 21 minutit ja visanud 11 punkti. Lisaks on eestlase arvel 3 lauapalli, 3 korvisöötu.

IV veerand:
Kangur taas algkoosseisus.

3. minut: Eesti koondislane tabas kolmese (14p) ja Asvel ees 52:49.

4. minut: Eestlane pingile puhkama.

5. minut: Otsustava veerandaja keskpaigaks juhivad prantslased 58:55.

6. minut: Kangur mängu tagasi. Seis 58:57 Asvelile.

8. minut: Asvel ees 62:59. Poolteist minutit mängida, Bobby Dixon teeb pallikaotuse.

Viimane minut: 29 sekundit lõpuni. Seis muutumatu: 62:59. Kangur tabab vabavisked.

Asvel võidab 68:61.

27 minutit mänginud Kanguri arvele kogunes Asveli resultatiivseimana 16 punkti (kahesed 6/5, kolmesed 3/1, vabavisked 6/3), 3 lauapalli, 3 korvisöötu.