Sienal oli enne kohtumist võimalus edasipääs kindlustada olemas, kuid esimeseks ülesandeks oli Caja Laborali alistamine. Siena alustaski hästi, asudes 7:2 juhtima, kuid avaveerand kuulus 15:11 siiski Laboralile.

Mõõn jätkus ka teisel veerandil ning peagi oli Laboral teinud 8:0 vahespurdi, seejärel veel 6:0 vahespurdi ning läks poolajale 39:27 eduseisus.

Siena ei suutnud ka kolmandal veerandil mängu parandada ning vahe püsis pidevalt 10-15 punkti vahel. Neljandal veerandil suutis Laboral vahe juba 23-punktiliseks kasvatada ning kuigi Siena võttis lõpuminutitel järele, oli juba selgelt hilja.

Täiesti hullumeelses hoos oli Poola koondise keskmängija Macej Lampe, kes lõhkus Siena mängu täielikult, tuues lõpuks 27 punkti ja 9 lauapalli (7 ründelauast). Fernando San Emeterio ning Andres Nocioni lisasid 13 punkti.

Kristjan Kanguri panuseks jäi 22 minutiga 1 punkt, 4 lauapalli ja 1 sööt. Siena parim oli 24 punktiga Bobby Brown, ülejäänud mehed kahekohalise punktisummani ei jõudnud. Siena hävis totaalselt lauas - 47 vs 28 - lubades vastastele tervelt 22! ründelauda.

Võit viinuks Siena Montepaschi veerandfinaali, sest Pireuse Olympiakos võitis samal ajal Moskva oblasti Himki 79:70, Barcelona sai jagu Tel Avivi Maccabist 74:71. Juba varem alagrupis esikoha kindlustanud Barcelona järel kerkis tiitlikaitsja Olympiakos teiseks, Maccabi sai edasi kolmandana, Caja Laboral neljandana.

Teises vahegrupis kindlustas Moskva CSKA esikoha 69:63 võiduga võõrsil Ateena Panathinaikose üle, Madridi Real teise koha ja kodueelise veerandfinaaliks 86:66 võiduga Istanbuli Anadolu Efesi üle. Varem oli Kaunase Žalgiris võitnud Bambergi 90:81, Malaga Unicaja kaotanud Berliini Albale 55:68.

Veerandfinaalpaarid:
CSKA vs. Caja Laboral / Olympiakos vs. Anadolu Efes
Barcelona vs. Panathinaikos / Madridi Real vs. Tel Avivi Maccabi

Tabeliseisud
E-grupp: 1. CSKA 11-3, 2. Real 10-4, 3. Anadolu Efes 9-5, 4. Panathinaikos 9-5, 5. Unicaja 7-7, 6. Žalgiris 6-8, 7. Alba 4-10, 8. Bamberg 0-14.

F-grupp: 1. Barcelona 13-1, 2. Olympiacos 9-5, 3. Maccabi 8-6, 4. Caja Laboral 8-6, 5. Himki 7-7, 6. Montepaschi 7-7, 7. Fenerbahce Ülker 2-11, 8. Besiktas 1-12. (Fenerbahce ja Besiktas kohtuvad reedel).