Kaunase tiim ei saanud kodupubliku ees oma mängu kuidagi käima ja vaid 11 ja poole minuti järel vaatasid tablool vastu numbrid 16:41. Enne riietusruumi siirdumist suudeti vahet siiski pisut vähendada ja efektselt lõpetas poolaja just Vene, kes Laboral Kutxa otsaaudi vaid mõnelt meetrilt vahelt noppis ja seepeale palli korvi upitas.
Vigastatud Renaldas Seibutise ja Robertas Javtokaseta mänginud Leedu tiim jätkas oma comebacki kolmandal veerandajal, misjärel vahe juba 55:64 peale vähendati.
Lõpuspurdiks Gintaras Krapikase juhendatavatel enam aga jõudu ei jagunud ja lõpuks olid Žalgirise kaotusnumbrid 68:89.
Kaunase meeskonna parimana viskas täna 16 punkti Olivier Hanlan. Siim-Sander Vene nimele jäi 12 mänguminutiga 2 punkti, 1 lauapall, 1 vaheltlõige ja 1 resultatiivne sööt. Laboral Kutxa, kus hiljuti pallis poolteist kuud ka Kristjan Kangur, resultatiivseimana sai 16 punkti kirja Darius Adams.

Anadolu Efesele dramaatiline võit

Teises tänases lõppenud Euroliiga kohtumises teenis Anadolu Efes ülimalt dramaatilise 85:84 (25:23,19:31, 17:18, 24:12) võidu Crvena Zvezda üle. Nagu ka veerandaegade skooridest näha, oli Efes pidevalt kuni 10-punktilises kaotusseisus, kuid viimasel 10-minutilisel perioodil pöörati mäng ikkagi koduseinte toel enda kasuks.

Istanbuli tiimi otsustava võidukorvi seisult 83:84 tabas Dario Šaric. Tol hetkel oli mängida jäänud vaid 3 sekundit, päevakangelaseks tõusnud Šaric viskas lõpuks 12 silma. Anadolu Efesi parimana sai 21 punkti kirja Bryant Dunston. Crvena Zvezda poolelt kirjutas 22 punkti enda nimele Maik Zirbes.