Avaveerandi 16:21 kaotanud Milano näitas alates teisest veerandist väga võimsat mängu. Järgmise 25 minutiga tehti koguni 56:19 (!) vahespurt. Juba viimase veerandi eel oli võitja saatus otsustatud, sest kodumeeskond juhtis kindlalt 63:40.

Keith Langford tabas kuuest kaugviskest viis ja tõi 29 punkti. Daniel Hackett viskas 17 punkti. Kangur mängis 16 minutit, hankis 4 lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike, kuid oma punktiskoori ei avanud (kahesed 0/1, kolmesed 0/1).

Nii Milanol kui Euroliigas hooaja esimese kaotuse saanud Olympiakosel on nüüd vahegrupis üks võit ja üks kaotus. Milano kaotas avamängu võõrsil Ateena Panathinaikosele 57:73, Olympiakos võitis kodus Istanbuli Fenerbahce Ülkerit 95:82.

Vaata mängu kokkuvõtet!

Vaata ka tipphetki Fenerbahce Ülkeri ja Barcelona mängust, mis lõppes Ülkeri napi 76:73 võiduga.