Kristjan Kangur tegi Siena rivistuses korraliku mängu, kogudes 33 minuti ja 54 sekundiga 8 punkti (kahesed 1/3, kolmesed 2/4), 4 lauapalli, 4 resultatiivset söötu ja pannes ühe kulbi.

Väljakul viibitud aeg ning resultatiivsete söötude arv olid Kanguri Euroliiga-karjääri "isiklikud tippmargid".

Eestlane viibis väljakul ka kolmandal veerandil, mil Siena tegi 37:39 kaotusseisust otsustava 24:7 vahespurdi. Pärast seda külalised enam Sienale ohtlikult lähedale ei jõudnudki. Montepaschi resultatiivsemad olid Bobby Brown 18 ning Matthew Janning ja Daniel Hackett 16 punktiga.

Montepaschil on nüüd seitsmest mängust kirjas kuus võitu, millega jagatakse koos Barcelonaga esikohta. Caja Laboralil on endiselt neli võitu. Sama arvu võitudega jagavad kolmandat kohta ka Olympiakos ja Himki.