Barcelona hakkas tasapisi vahet kasvatama alates teisest veerandajast, kui tuli viiepunktilisest kaotusseisust välja viigini ja tegi kokku 9:0 vahespurdi. Poolaja kaotas Žalgiris 39:45, viimast veerandit alustati külaliste 67:57 juhtimisel.

Venele jagus mänguaega 12 minutit, mille jooksul viskas ta 4 punkti (kaheseid 2/3, kolmeseid 0/3), võttis ühe lauapalli, andis kaks korvisöötu ja tegi kaks viga.

Žalgirise resultatiivseim oli 18 punktiga Renaldas Seibutis, Paulius Jankunas viskas 17 silma. Võitjate edukaimad olid 18 punktiga Ante Tomic, 12 punktiga Carlos Arroyo ja 11 punktiga Pau Ribas.

Barcelona jätkab C-alagrupis kolme võidu ja ühe kaotusega teisel kohal, Žalgiris kahe võidu ja kahe kaotusega kolmandal.