Vigastustest räsitud Kalev kaotas avaveerandi napilt 21:22 ja näitas südikat mängu ka teisel neljandikul, mille lõpuks olid kaotusnumbrid 37:41. Avapoolajal tegi Kalevile palju pahandust Keith Langford, kes viskas koguni 19 punkti.

Kolmandal veerandil hakkas vahe kärisema ning viimase neljandiku alguseks juhtis Unics 66:52. Otsustava vahespurdi tegid külalised viimase veerandi esimese nelja minutiga, kui vahe kasvatati juba 25-punktiliseks (80:55).

Langford oli lõpuks Unicsi parim 24 punktiga. Kalevi tulemuslikum oli Rolands Freimanis 19 punkti ja 9 lauapalliga. Scott Machado viskas 11 punkti ja jagas koguni 14 resultatiivset söötu. Kalevil olid täna puudu Frank Elegar, E.J. Singler, Gregor Arbet, Martin Dorbek ja põlveoperatsioonil käinud Sten Olmre.

Kalev jätkab Ühisliigas viie võidu ja üheksa kaotusega, mis annab hetkel 11. koha. Unicsil on kirjas üheksa võitu ja neli kaotust, mis tähendab neljandat kohta.