Hispaania klubile sai saatuslikuks kohutav teine ja kolmas veerandaeg, mis kaotati kokku lausa 20:50! Vene tõi 17 mänguminutiga 12 punkti.

Gran Canaria alustas hästi ning spurtis ette 14:5 ja 22:12. Avaveerandi lõpuks oli kaugviskeid 100%-liselt tabanud (5st 5) Hispaania klubi eduseis 30:23. Vene sai esmakordselt väljakule poolteist minutit enne avaveerandi lõppu ning tõi seejärel kaks punkti vabavisetest.

Teise neljandiku alguses eksis Vene kolmel kaugviskel, tegi ühe pallikaotuse ning vahetati viiendal minutil 34:34 viigiseisul puhkama. Poolajavileks jäi Gran Canaria kaotusseisu 36:50, eestlane enam väljakul ei käinud. Teine veerand kuulus Himkile lausa 27:6.

Kolmandal veerandil Vene platsile ei saanud ning Gran Canaria jaoks läks seis ainult hullemaks - hispaanlased läksid otsustavale viimasele neljandikule vastu kaotusseisus 50:73.

Lõpuveerandi alguses toodi algkooseisu tagasi ka Vene, kes tegutses tulemuslikult, kuid imet enam ei sündinud ning Hispaania klubi pidi lõpuks vastu võtma 29-punktise kaotuse.

Vene arvele kogunes mängu lõpuks 17 minutiga 12 punkti (kahesed 2/5, kolmesed 2/5, vabavisked 2/2), üks lauapall, üks vaheltlõige ja kaks pallikaotust.

Gran Canarial on nüüd võrdselt Himkile tabelis kuus võitu ja kümme kaotust, millega jagatakse 12.-13. kohta.

Teistes tänastes mängudes alistas Madridi Real Tel Avivi Maccabi 91:79, Istanbuli Anadolu Efes 92:77 Müncheni Bayerni ja Milano Olimpia 111:94 Buducnosti.