Olympiacos alistas korvpalli esimeses poolfinaalis mulluse finaali kordusmatšis Moskva CSKA kindlalt 69:52, Real tuli hilisõhtuses kohtumises viimasel veerandajal Barcelona vastu välja üheksapunktilisest kaotusseisust, saades 74:67 võidu.

Avapoolaja järel 40:28 juhtinud Olympiacos võitis kolmanda veerandi 13:8, kasvatades eduseisu juba 17-punktiliseks. Selline vahe püsis lõpuni. Võitjatele tõid Kyle Hines ja Pero Antic 13 punkti.

CSKA resultatiivseimana kogus Sonny Weems 13 punkti. Must päev oli kahel Serbia staaril - Milos Teodosic ja Nenad Krstic viskasid kahepeale 7 punkti, tabades väljakult 14st 2, lisaks vabaviskeid 8st 2.

Teine poolfinaal kulges suuremate kõikumistega - Barcelona valitses pääses avaveerandi järel ette 18:11, jäi poolajaks taha 33:39, kuid sai pärast võimast kolmandat veerandaega seitse minutit enne lõppu juhtima juba 61:52. Real pani seejärel kohtumisele punkti 22:6 spurdiga, mille jooksul Felipe Reyes viskas 11 punkti.

Oma üheksandal Reali-hooajal esmakordselt Euroliiga finaali jõudnud Reyes kerkis 17 punktiga ka meeskonna resultatiivseimaks. Sergio Llull lisas 13, Sergio Rodriguez 12 punkti ja 9 korvisöötu. Barcelonale tõi Marcelinho Huertas 19, Ante Tomic 18 punkti ja 12 lauapalli. Barca staar Juan Carlos Navarro piirdus 9 punktiga, jäädes teisel poolajal nullile.