Lisaks juba varem mänginud Moskva CSKA-le said eile hilisõhtul võidurõõmu maitsta ka FC Barcelona ja Piraeuse Olympiakos.

Barcelona alistas C-grupis Müncheni Bayerni 99:77 ning püstitas esimese poolaja punktidega (60) klubi rekordi. Seni oldi esimese poolajaga kõige rohkem punkte visatud (58) 2003. aastal Cibona vastu.

Juan Carlos Navarro viskas võitjate parimana 15 punkti, DeShaun Thomas lisas 13 ja Tomas Satoransky 10 punkti. Neljanda järjestikuse kaotuse vastu võtnud Bayerni edukaimad olid Nihad Djodovic 14, Robin Benzing 12 ja John Bryant 10 punktiga. Bo McCalebb kogus oma Bayerni debüütmängus 4 punkti, 2 lauda ja 5 korvisöötu.

D-grupi liider Olympiakos sai dramaatilise lõpuga mängus jagu Valencia Basketist tulemusega 77:76.

Viimase kolme ja poole minuti jooksul vahetati eduseisu viiel korral ning kolmel korral olid tablool viiginumbrid. Võidu toonud vabaviske tabas Olympiakosel Vassilis Spanoulis. Valencia mängumees Nemanja Nedovic tabas lõpus veel ka keskpositsiooniviske, kuid pall läbis korvirõnga pärast lõpusignaali ning kohtunikud seda korviks ei lugenud.

Spanoulis oli ka võitjate parim 15 punkti ja 7 korvisööduga, Bryant Dunston lisas 14 ja Tremmell Darden 11 silma, Dimitris Agravanis kogus 8 punkti ja 10 lauapalli. Valencial viskas Bojan Dubljevic 18 punkti, Pau Ribas ja Vladimir Lucic toetasid teda kumbki 17 silmaga.