Mäng, mille avaveerandi oli Barcelona võitnud ühe punktiga, kulges mõlema meeskonna jaoks suurte tõusude ja mõõnudega. Nii võitis CSKA teise veerandi 22:10, kuid kaotas seejärel kolmanda 11:21. Otsustaval veerandil oli taas parem CSKA, kes viskas 26 punkti Barcelona 13 vastu.

Kodumeeskonna resultatiivseim oli Sonny Weems 15 punkti, 5 lauapalli ja 5 korvisööduga, Nenad Krstic toetas ameeriklast 12 punktiga. Kaotajate parimana tõi Brad Oleson 14 punkti.

Meeskondade esimese omavahelise mängu oli kuu aega tagasi võitnud Kataloonia klubi 79:70.

A-alagruppi juhib enne viimast vooru Fenerbahce Ülker (7 võitu ja 2 kaotust), järgnevad CSKA ja Barcelona (mõlemal 6 ja 3), kes on edasipääsu 16 parema hulka juba kindlustanud.

D-alagrupis olid vastamisi esimene ja viimane. Võidu võttis eeldatav tugevam ehk Tel Avivi Maccabi, mängides Vilniuse Lietuvos Rytase üle tulemusega 78:71. Iisraeli meeskonnal on kirjas nüüd 7 võitu ja 2 kaotust, edasipääsulootused minetanud leedukatel 1 võit ja 8 kaotust.