CSKA kaotas avapoolaja 31:38, kuid tegi kolmandal veerandil 27:6 vahespurdi ja edu enam käest ei andnud. Türklased esitasid aga igati südika partii ja püsisid terve matši ohtlikus kauguses. Veel viimase minuti alguses oli CSKA edu vaid kolm punkti.

Avapoolajal kuivale jäänud Cory Higgins viskas CSKA resultatiivseimana 14 punkti, Nikita Kurbanov kogus 13 silma ja 8 lauapalli. Sergio Rodriguez lisas 11 ja Nando de Colo 10 punkti. Külaliste parimad olid Stanton Kidd ja Michael Eriv võrdselt 15 punktiga.

CSKA-l on nüüd tabelis kolm võitu, Darussafaka Tekfenil võit ja kaks kaotust.

Tel Avivi Maccabi alistas seni võiduta püsinud meeskondade vastasseisus Montenegro klubi Podgorica Budućnosti 78:68. Scottie Wilbekin tõi võõrsil mänginud Maccabile 28 punkti (kolmesed 6/11).

Ateena Panathinaikos alistas kodus Gran Canaria 102:87 ja sai tabelisse teise võidu. Barcelona avas võiduarve, kui mängis oma kodupubliku ees üle Müncheni Bayerni 83:73.