CSKA võidukorvi viskas minut enne lõpusireeni Milos Teodosic, kes tabas kolmese, viies CSKA 77:75 juhtima. 22 sekundit enne lõppu jättis Crvena zvezda mängumees Tarence Kinsey kasutamata suurepärase võimaluse viigistamiseks, kui tabas kahest vabaviskest vaid ühe. Rohkem skoori kumbki meeskond enam ei teinudki ning CSKA teenis raske võidu. Lõpusekunditel eksis Andrei Vorontsevitš veel kahel vabaviskel ning koos sireeniga sai ülikaugelt üritada Kinsey.

Moskva tippklubi resultatiivsemad olid Kyle Hines 19 ning Nando De Colo ja Cory Higgins võrdselt 13 punktiga. Belgradile tõi Stefan Jovic 15 punkti.

Fenerbahce spurtis Reali vastu juba poolajavileks 25 punktiga (54:29!) ette ning hoidis suurt edu kindlalt lõpuvileni. Madridi tippklubi jaoks tähistab 78:100 allajäämine nende läbi aegade suurimat kaotust eurosarja play-offides. Istanbuli klubil tõid täna koguni viis meest kahekohalise arvu punkte, neist resultatiivseim oli ameeriklane Ekpe Udoh 18 punktiga.

Nii CSKA kui Fenerbahce juhivad nüüd kolme võiduni mängitavat seeriat 2:0.