Eelmisel nädalal üllatuslikult Tel Avivi Maccabile kaotanud CSKA oli täna veel viimase veerandaja eel viie punktiga taga, kuid alustas siis lõpuveerandit 23:7 spurdiga ja võitis mängu 77:70.

Will Clyburn oli CSKA parim, visates 20 punkti ja hankides kaheksa lauapalli. Sergio Rodriguez lisas 11 ja Daniel Hackett 10 silma.

Bayernile tõi soomlane Petteri Koponen 12 punkti, ületades ühtlasi Euroliigas 1000 punkti piiri. 30-aastane soomlane on nüüd visanud tugevaimas eurosarjas 1011 silma.

Barcelona kaotas võõrsil Maccabile 83:99. Mäng oli tehtud juba kolmanda veerandi lõpuks, kui Iisraeli klubi juhtis 85:52. Maccabil jõudis viis meest kahekohalise punktisummani, resultatiivseim oli ameeriklane Tarik Black 16 silmaga.

Olympiakos alistas külla sõitnud Moskva oblasti Himki korvidevaeses mängus 71:57.

Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canaria jäi õhtu viimases mängus kodus alla liider Istanbuli Fenerbahcele 64:82. Vaid neli minutit mänginud eestlane punktiarvet ei avanud, protokolli läks vaid üks viga.