Ettore Messina juhendatav CSKA domineeris sisuliselt kogu mängu, võites avaveerandi 19:16 ning poolaja 38:30. Otsustaval veerandil, täpsemalt viimasel minutil, andsid venelased siiski turvalise eduseisu käest ning kaotasid.

20 sekundit enne kohtumise lõppu viis Sonny Weems CSKA 67:63 juhtima. Kaheksa sekundit hiljem vähendas David Blu kaugviskega vahe ühele punktile. CSKA võttis seejärel küll aja maha, kuid kaheksa sekundit enne lõppu tegi Viktor Hrjapa pallikaotuse ning Tyrese Rice viis Maccabi esmakordselt juhtima, 68:67. Weems sai viimasel sekundil küll vabalt kolmest üritada, kuid eksis. Viimane veerand seega numbritega 23:12 Maccabile.

Võitjate parim oli Blu, kes viskas 15 punkti. Rice lisas 13 silma ja võttis 5 lauapalli. Kaotajate resultatiivseimana viskas Saša Kaun 14 punkti.

Pühapäevases finaalis kohtub Maccabi Madridi Realiga, kes püstitas Euroliiga finaalturniiri rekordi, alistades Barcelona suisa 38 punktiga, 100:62. Võitjate parim oli Sergio Rodriguez 21 punktiga, Nikola Mirotic lisas 19 ja Rudy Fernandez 12 punkti. Kaotajatest kogus ainsana kahekohalise arvu punkte Ante Tomic, kelle arvele jäi 16 silma ja 8 lauapalli.