Võidukorvi viskas viimasel sekundil kokku 11 punkti kogunud Nick Calathes. Veel 1.59 enne lõppu juhtis CSKA Kyle Hinesi 2+1 rünnaku järel 74:67. Kolmandal veerandajal oli CSKA edu korraks ka kümnepunktiline.

Calathesist ühe puntki rohkem viskas Panathinaikose resultatiivseimaks kerkinud Deshaun Thomas. 11 silma sai kirja veel James Gist, 10 punkti ja 9 lauda kogus Ioannis Papapetrou. CSKA tulemuslikum oli Sergio Rodriguez 23 punktiga, Cory Higgins lisas 14 silma, Will Clyburn sai kirja 9 punkti ja 12 lauapalli.

13 mängu võitnud ja kaotanud Panathinaikos tõusis tabelis Tel Avivi Maccabist mööda üheksandale kohale. CSKA (20-6) jätkab teisena.

Barcelona juhtis Fenerbahce vastu 13 punktiga

Euroliiga liider Istanbuli Fenerbahce oli kodus Barcelona vastu enamus kohtumisest kaotusseisus (kolmandal veerandil lausa 13 punktiga), kuid tuli viimasel perioodil mängu tagasi ning võttis viimase kahe minutiga selle, mis neile kuuluma pidi - võti Türgi klubile numbritega 88:82 (16:23, 21:15, 15:23, 36:21).

2.29 enne lõppu tabas mängu viigistanud kolmese (77:77) kokku 22 punkti kogunud Kostas Sloukas. Üliolulise kolmese viskas 22 sekundit enne lõppu Melih Mahmutoglu - seisuks 84:78. Viimane lootusekiir terendas Barcelonale 16 sekundit enne lõppu Chris Singletoni kolme tabava vabaviske järel - 84:81. Luigi Datome vabavisked teisel pool väljakut kaks sekundit hiljem võtsid Kataloonia klubi entusiasmi aga taaskord maha - 86:81.

Sel hooajal kõik 13 kodumängu võitnud Fenerbahce paremuselt teine korvikütt oli 19 silmaga Ali Muhammed, 13 punkti lisas Nicolo Melli. Barcelona resultatiivseimad olid 15 punktiga Jaka Blazic, 12 punktiga Ante Tomic ja Singleton ning 11 punktiga Kyle Kuric.

Õhtu viimases kohtumises purustas hispaanlaste Saski Baskonia kodus 82:62 Montenegro klubi Buducnosti.