CSKA läks neljandale veerandile kahepunktilises eduseisus, kuid pidi enamus allesjäänud normaalajast tagaajaja rolli täitma.

Kuus minutit enne neljanda veerandaja lõppu viis Stephane Lasme kreeklased 67:62 juhtima. Poolteist minutit enne lõppu tõi Sonny Weems CSKA aga punkti kaugusele ning tema kaugvise viigistas skoori 70:70. James Gist tõstis Panathinaikose veel kahega ette, kuid Kyle Hinesi vabavisked 30 sekundit enne sireeni viisid mängu lisaajale.

Lisajal lubas CSKA vastastel vaid kaks punkti visata. Võidu tõid Viktor Hrjapa, Kyle Hines'i ja Sonny Weemsi vabavisked.

Weems tõi võitjatele 21 punkti. Hrjapa lisas 17 ja Hines 15 silma. Lasme ja Jonas Maciulis tõid mõlemad Panathinaikosele 14 punkti.