Türgi klubi veduriks osutus Bogdan Bogdanovic, kes teist korda karjääri jooksul kogus 27 punkti (kahesed 5/8, kolmesed 3/5, vabavisked 8/9) ning jagas kaaslastele neli korvisöötu.

Neljanda veerandaja alguses, kui Fenerbahce oli 47:58 kaotusseisus, võlus serblasest tagamängija välja 8 punkti ja viis oma klubi kolmesest 61:60 juhtima. 71 sekundit enne lõppu tulid tema lähiviskest tabloole kodumeeskonna edunumbrid 67:62.

Fantastilise kolmanda veerandaja (skoor 22:7) teinud Olympiakose parimad olid Erik Green (17 p), Kostas Papanikolau (12 p, 8 lp) ja Giorgos Printezis (10 p, 7 lp).

Mullu finaalis mänginud Fenerbahce jätkab põhihooaega 15 võidu ja 8 kaotusega neljandal kohal. 16 võitu saanud Olympiakos säilitas kolmanda koha. Lisaks on neil tagataskus eelis Piraeuses toimunud kohtumiselt, mis võideti 9 punktiga.

Belgradi Crvena zvezda võttis kindla 77:58 võidu kodus Istanbuli Galatasaray üle, olles mängu ära otsustanud teise veerandajaga (28:12). Võitjate parim oli 17 punktiga Branko Lazic, 16 punkti ja 8 lauda lisas Ognen Kuzmic. Serblased on 23-st mängust kogutud 13 võiduga kuuendal kohal ja endiselt play-off'i kursil, tabeli punasel laternal Galatasaray kontol on 7 võitu ja 16 kaotust.

Nando De Colo 29 punkti vedasid Moskva CSKA kodus 93:81 võidule Tel Avivi Maccabi vastu. Kyle Hines tegi kaksikduubli 14 punkti ja 11 lauapalliga, Milos Teodosic panustas võitu 11 punkti ja 8 korvisöötu. CSKA jätkab 17 võidu ja 6 kaotusega teisel, Maccabi 8 võidu ja 15 kaotusega 13. kohal.

Päeva viimases mängus oli Barcelona võõrsil 83:78 parem Milano Olimpiast. 9 võitu ja 14 kaotust asetavad Hispaania klubi 11 kohale, Milano jätkab 15. ehk eelviimasel tabelireal.