Esimese veerandi võitis Kataloonia klubi 19:16. Poolajaks kasvatas Barcelona edu 38:34 peale. Teine poolaeg möödus samuti punkt punkti heitluses. Enne viimast veerandit oli Barcelona edu 62:59.

Viimase veerandil juhtis Barcelona neli ja pool minutit enne lõppu juba 71:64, ent türklased vastasid 8:0 spurdiga ja läksid omakorda 72:71 juhtima. Veel pool minutit enne normaalaja lõppu oli seis viigis 72:72, kui Barcelona mängumees Adam Hanga tabas otsustava kahese, mis hispaanlastele võidu tõi.

Üleplatsimeheks kerkis Istanbuli Shane Larkin 18 punktiga, Vasilije Micic lisas 15 silma. Barcelona resultatiivseim oli võiduviske tabanud Hanga 17 silmaga. Ante Tomic ja Thomas Heurtel panustasid võitu vastavalt 13 ja 12 punkti.

Teises tänases kohtumises olid omavahel vastamisi Madridi Real ja Ateena Panathinaikos. Real tegi vahe sisse juba esimesel veerandajal, mis võideti 21:8. Poolajaks oli valitseva Euroliiga meistri edu 25:36.

Pärast pausi kasvatati vahet veelgi, kui kolmas veerandaeg võideti 26:25 ja Reali edu oli kasvanud 20-punktiliseks. Viimasel veerandil vormistati lõppseisuks 78:63.

Reali poolelt jõudsid neli meest kahekohalise punktisummani. Facundo Campazzo panustas võitu 13, Jeffery Taylor 11 punkti. Anthony Randolphi ja Gustavo Ayoni arvele jäi 10 silma. Panathinaikose resultatiivseim oli 13 silmaga Deshaun Thomas, Sean Kilpatrick kogus 10 punkti.