Kohtumise teise veerandaja algusest kuni neljanda veerandaja keskpaigani oli Bamberg pidevalt tagaajaja osas, kuid siis toimus murrang. Meeskond tuli enam kui 10-punktilisest kaotusseisust välja ja võitis skoorivaese vastasseisu 67:65. Otsustaval veerandajal suutsid Olympiakose mängijad visata vaid 7 punkti.

Bambergi poolel oli 20 punktiga üleplatsimees Dorell Wright, 15 punkti lisas Augustine Rubit. Olympiakosel viskas kõige enam, 12 punkti Georgios Printezis.

Kreeka klubi teenis üheksa võidu kõrvale kolmanda kaotuse, Bambergil on võite ja kaotusi võrdselt kuus.

🔥 @Rated_Aug rocks the rim to get @BroseBamberg back in business 🔥#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/o3O8YcPvpb— EuroLeague (@EuroLeague) December 14, 2017

Malaga Unicaja alistas samal ajal Moskva oblasti Himki 93:84. Enamuses punkt-punkti heitluses kulgenud matši pööras kodumeeskond enda kasuks viimasel veerandajal, kus jäädi peale 26:18.

Võidu põhilisi arhitekte Nemandja Nedovic viskas 21 punkti ja andis 7 korvisöötu. Varasemalt neli hooaega Himkis mänginud James Augustine tegi endise koduklubi vastu kaksikduubli 14 punkti ja 12 lauapalliga.

Euroliiga suurim korvikütt Aleksei Šved viskas Himki kasuks 28 punkti. Kaugvisked tema esituses 5/17.