Kodusaalis FIBA Europe Cupi esimest alagrupiturniiri alustanud tartlaste jaoks tõotas halba juba mängu algus. Kuue esimese minutiga lasti austerlastel sisse võtta 17 : 4 eduseis. Kuigi avapoolaja lõpuks vähendas Gert Dorbeku kolmesteseeria vahe viiele silmale, anti kolmandal veerandajal jälle ohjad mõneks ajaks käest, enne kui raske tööga ennast mängu tagasi võideldi. Kohtumise viimased minutid kulgesid juba punkt-punkti mängus, kust võitjana väljus lõpuks Oberwart.

„Lõpp lõpuks, see on niikuinii loto. Küsimus on selles, kuidas me mängu alustasime ja samamoodi ka teist poolaega,” ohkas viiest kaugviskest enda arvele 15 punkti kogunud Dorbek. „Nad olid põmm! kümne punktiga ees. Jube raske on nii. Tulime küll mängu tagasi, aga...”