Tartlastele tegi palju pahandust 208 cm pikkune Mohamed Abuka, kes viskas 26 punkti. Rocki resultatiivseim oli Vallo Allingu 13 punkti ja 11 lauapalliga. Tartlased tabasid kaugviskeid vaid 16%-ga (4/24).

Lugano Basket - TÜ/Rock 73:61 (17:17, 40:30, 58:46)

IV veerand:

73:61. Rock kaotas.

69:59. Eziukwu surub palli korvi. Vaid 48 sekundit jäänud.

69:57. Mängida 1.45.

65:55. Abukar jõuab 20-nda punktini. Talts ja Leppik viie veaga väljas. Tartlastel armuaega 3.10.

63:55. Šveitslased kolm minutit kuival. Kolm ja pool minutit jäänud.

63:54. Rock teeb 7:0 vahespurdi! Lugano võtab aja maha. 4.35 mängida.

63:47. Kolm minutit mängitud ja vahe juba 16 punkti!

59:47. Eziukwu avab tartlaste skoori, tuues oma viienda punkti. 1.30 mängitud.

59:46. Rock ei saa otsustava veerandi avaminutil ühtegi punkti.

III veerand:

58:46. Kolmas veerand lõppenud.

56:44. Talts tabab vabavisked.

56:42. Abukar jõuab 18-nda punktini.

54:42. Tartlaste kolmesed vaid 18% (3/16). Veideman on eksinud kõigil viiel korral. 2.22 mängida.

52:41. Tartlaste mõtlemisaja järel toob Allingu neli punkti järjest.

52:37. Vahe juba 15 punkti. Talts sai neljanda vea. Neli minutit mängitud.

48:35. 208 cm pikkune Mohamed Abukar toob oma 14-nda punkti.

46:35. Kaks minutit mängitud.

II veerand:

40:30. Veerand lõppenud. Rock kaotab avapoolaja kümne punktiga. Rockil on kodumeeskonnast oluliselt nõrgem visketabavus. Kaugviskeid on tabatud 12-st vaid 3 (25%).

40:30. Tsintsadze toob oma seitsmenda punkti.

36:28. Tsintsadze kolmene toob tartlased mängu tagasi. 1.53 mängida.

34:25. Šveitslased juhivad juba 9 punktiga. Rock võtab aja maha. Ameeriklane Michael Efevberha on visanud 10 punkti ja võtnud 4 lauapalli.

31:25. Avapoolaega veel 3.40 mängida.

28:23. Leppikult kolmene. 5.20 mängida.

23:18. Rock saab teisel veerandil esimese korvi alles kolmandal minutil, kui Allingu tabab vabaviske.

19:17. Serbia päritolu Šveitsi korvpallur Dusan Mladjan viskab teise veerandi esimese korvi.

I veerand:

17:17. Leppik tabab lõpusekunditel kolmese. Avaveerand on lõppenud.

14:14. Algas viimane minut.

12:14. Lugano kasutas minutilist mõtlemisaega. Avaveerandist jääb 1.40 mängida.

10:13. Tsintsadzelt kaks punkti. Lugano pole kaks ja pool minutit ühtegi punkti saanud.

10:11. Rock pääseb esmakordselt juhtima. Eziukwu on toonud kaks korvi järjest.

8:7. Taltsilt korv ja vabavise otsa. Viis minutit mängitud.

6:4. Allingult teine korv. Mängitud kolm minutit.

6:2. Tartlaste skoori avab Allingu.

4:0. Rock jääb kiiresti kaotusseisu. Mõlemad korvid on visanud Edwin Draughan.

Rock alustab viisikuga Sokk, Leppik, Veideman, Allingu, Eziukwu.

-------------------------

Vastase näol on tegemist korraliku meeskonnaga, kes eurosarja eelringis seljatas kahe mängu kokkuvõttes Venemaa klubi Ljubertsõ Triumf.

Hooaja eel pidas Lugano ka sõpruskohtumise Kristjan Kanguri koduklubi Varese Cimberioga ja võitis 82:79.

Lugano Basketi - TÜ/Rocki vastasseis algab Eesti aja järgi kell 21.00, Delfi vahendab sündmusi operatiivselt.