Põhiturniiri edukaim meeskond võitis viimasena play-offi jõudnud Himkit ootamatult tasavägiseks kujunenud mängus 98:95 ja asus kolme võiduni peetavat veerandfinaalseeriat 1:0 juhtima.

Himki võitis avaveerandi 34:25 ning juhtis poolajavileks 54:46 ja otsustava perioodi eel 75:72. Viimasel neljandikul jäid aga külalised kolmeks esimeseks minutiks kuivale ning lasid CSKA-l teha 11:0 spurdi. Aleksei Švedi tabav kolmene tõi Himki lõpuminuti alguses veel kolme punkti kaugusele (90:93), kuid Othello Hunter vastas kahepunktiviskega ja Leo Westermann realiseeris 5,5 sekundit enne lõppu vabavisked seisuks 97:92.

CSKA resultatiivseim oli hispaanlane Sergio Rodríguez, kes tabas viis kaugviset (8-st) ja tõi 22 punkti. Švedi arvele kogunes samuti 22 silma (kolmesed 4/12) ning lisaks kuus resultatiivset söötu ja viis lauapalli, kuid ka viis pallikaotust.

CSKA ja Himki jaoks oli tegemist omavahelise 100. kohtumisega ning CSKA on nüüd võitudega peal 82:17. Alates 2014. aastast, kui armeelaste peatreeneriks sai Dimitrios Itoudis, on üldskoor CSKA kasuks 17:2.