Žalgiris oli terve mängu tagaajaja rollis - korraks isegi 15 punktiga -, kuid jõudis minut enne lõppu punkti kaugusele (78:79). Lõpuminutil tabas aga Mike James kaks kolmest ja kaks vabaviset ning kindlustas külalistele võidu. James oligi 27 punktiga mängu resultatiivseim. Žalgirisele tõi Marius Grigonis parimana 19 silma.

CSKA-l on nüüd tabelis kuus võitu ja kolm kaotust, hooaega võimsalt alustanud Žalgirise arvel on viis võitu ja neli kaotust.

Mängu tipphetked:

Müncheni Bayern võttis täna kolmanda järjestikuse võidu, kui alistas võimsa viimase veerandi (24:14) abil võõrsil Anadolu Efesi 74:71. Ameeriklane Wade Baldwin tõi Bayernile 14 punkti ja 11 resultatiivset söötu. Saksamaa klubi jätkab 7 võidu ja 2 kaotusega teisel kohal.

Peterburi Zeniit juhtis kodus Moskva oblasti Himki vastu esimesed 38 minutit, kuid mängis siis võidu maha. 11:2 lõpuspurdi teinud Himki võidunumbrid olid 88:83. Aleksei Šved tabas neli kaugviset ja tõi võitjate parimana 24 punkti.

Sander Raieste koduklubi Vitoria-Gasteizi Baskonia alistas koduväljakul Istanbuli Fenerbahce 86:68 ja kirjutas tabelisse kolmanda võidu. Otsustav spurt tehti lõpuveerandil, mis võideti 22:9. Ameeriklane Alec Peters viskas 25 punkti, Raieste paraku taas platsile ei saanud.