Baskonia jaoks oli tegemist selle nädala esimese mänguga, sest teisipäevane Peterburi ZenIitiga matš tühistati, kuna Venemaa klubis oli koroonaviirusesse nakatunud juba kaheksa korvpallurit.

Baskonia alustas täna ebakindlalt, kuid teine poolaeg võideti 42:24 ja kogu mäng 77:60. Rokas Giedraitis tõi 20 punkti.

Raieste alustas taas algkoosseisus, kuid tema mänguaeg piirduski lõpuks vaid esimese kahe ja poole minutiga, mille järel juhtis Himki 8:2. Selle ajaga võttis eestlane ühe lauapalli, tegi ühe pallikaotuse ja sai ainsal viskel kulbi, kui üritas pealt panna.

Berliini Alba avas täna hooaja võiduarve, kui üllatas Moskvas kohalikku CSKA-d 93:88 võiduga.

CSKA - Alba mängu tipphetked:

Õhtu teise üllatuse serveeris Müncheni Bayern, kes mängis võõrsil Fenerbahce vastu tagasi avapoolaja 20-punktilise kaotusseisu ja võitis 75:71.

Fenerbahce - Bayern mängu tipphetked:

Olympiakos sai kodus magusa 85:82 võidu Tel Avivi Maccabi üle, kui Aaron Harrison tabas lõpusekundil kolmese.

Milano Olimpia tegi vägeva teise poolaja - võitis 47:28 - ja alistas koduväljakul Madridi Reali 78:70.