Neljanda järjestikuse võidu saanud Maccabi juhtis Zenidi vastu poolajavileks 31:30 ja tegi seejärel kolmandal perioodil otsustava vahespurdi 28:12.

Maccabi suurimad korvikütid olid Tyler Dorsey 17 ja Othello Hunter 15 punktiga. Iisraeli klubil olid seejuures puudu Nate Wolters, Omri Casspi, John DiBartolomeo ja Tarik Black.

Žalgiris võttis täna kodus vastu Anadolu Efesi ja pidi tunnistama külaliste 74:68 paremust. Türgi klubi haaras viimase veerandi alguses kuuepunktilise eduseisu ega andnudki seda enam käest. Vasilije Micić ja Tibor Pleiss tõid võitjatele võrdselt 18 punkti.

Žalgiris jagab nüüd koos Zenidiga kolme võidu ja 11 kaotusega 17.-18. kohta.

Madridi Real võitis külla sõitnud Milano Olimpia 76:67. Anthony Randolph panustas võitu 17 punkti ja seitse lauapalli, Facundo Campazzo kogus 12 resultatiivset söötu, seitse punkti, kolm lauapalli ja kolm vaheltlõiget.

Ateena Panathinaikos mängis tühjade tribüünide ees üle Istanbuli Fenerbahce 81:78. Lõpuminutil viis vabaviset tabanud Jimmer Fredette oli Kreeka klubi tulemuslikum 22 punktiga.

Päeva kahes viimases kohtumises võitis Valencia Basket hispaanlaste duellis Baskonia 105:77 ning Barcelona prantslaste Villeurbanne`i Asveli 80:67.