Kolmanda veerandi kõrghetkeil 10 punktiga juhtinud Žalgiris lasi külalised viimase veerandi alguses kolme punktiga juhtima, haaras veel viiepunktise edu (86:81), kuid jäi siis kaheks ja pooleks minutiks kuivale, lubades Reali juhtima 91:86. Lõpuminuti vigadega enam Reali tiibu kärpida ei suudetud.

Võimsa esituse tegi Reali tsenter Walter Tavarez (221 cm), kes sai 22 punkti ja 12 lauapalliga kirja kaksikduubli. Facundo Campazzo toetas teda 19 punkti ja 10 korvisööduga, Jacee Carroll kogus 13 silma. Žalgirise parim oli Thomas Walkup 18 punktiga, Marius Grigonise arvele kirjutati 17 silma.

Žalgirise kaotus tähendab, et seitsme vooru järel jääb Euroliiga liidriks eile Berliini Albat 103:67 nahutanud Barcelona.

Loe teiste mängude kohta lähemalt otseblogist!