Kuus eelmist kohtumist võitnud Barcelona võõrustas Istanbuli Anadolu Efesit ja pidi vastu võtma 86:88 kaotuse. Hispaanlased suutsid küll viimase kahe ja poole minutiga vähendada kaotusseisu 11 punktilt (73:84) kahele, kuid närvilistel lõpusekunditel suutsid külalised nappi edu hoida.

Türgi klubi kangelane oli serblane Vasilije Micic, kes viskas 25 punkti ja jagas viis resultatiivset söötu. Nädalavahetusel koduliiga mängus vigastada saanud Shane Larkin oli juba rivis tagasi ja rassis 30 minutit. Tema arvele kogunes 19 punkti. Barcelona parimana viskas Nikola Mirotic 24 punkti ja võttis viis lauapalli.

Anadolu Efes, kes on viimasest kuuest kohtumisest võitnud viis, tõusis seitsmendale kohale.

Moskva CSKA ja Valencia kohtumises mängiti lausa kaks lisaaega ning väga raske 105:103 võidu võtsid hispaanlased.

Sloveenlane Klemen Prepelic ja serblane Nikola Kalinic tõid Valenciale võrdselt 22 punkti. CSKA meeskonda naasnud Mike James viskas karjääri kõrgeimad 37 punkti, kuid eksis mitmel tähtsal viskel ja tabas 15-st kaugviskest vaid neli.

Täna pidi mängima ka Kaunase Žalgiris, kuid nende kohtumine Belgradi Crvena Zvezdaga lükati edasi, sest Serbia klubis teeb pahandust koroonaviirus.