Leedu tippklubi Žalgiris võttis vastu viimasel kohal asuva Moskva oblasti Himki ja teenis võimsa teise poolaja abil võidu 102:75. Joffrey Lauvergne tõi 22 minutiga 29 punkti, tabades mängust 14-st viskest 13 (!). Marius Grigonis lisas 18 ja Nigel Hayes 14 punkti. Himkit ei aidanud ka Aleksei Švedi 22 punkti ja 8 resultatiivset söötu.

Himki juhtis seejuures veel avapoolaja järel 48:39, kuid kolmas veerand kaotati koguni 13:39 ja lõpuperiood 14:24.

Kuuenda mängu järjest võitnud Žalgiris on muljetavaldava seeria järel tõusnud 11 võidu ja 7 kaotusega kuuendale kohale. Juba kümme järjestikust mängu kaotanud Himkil on tabelis 2 võitu ja 16 kaotust.

Mängu tipphetked:

Kuus eelmist mängu võitnud ja teisel kohal asuv Madridi Real pidi koduväljakul tunnistama Milano Olimpia paremust 76:80. Endine Reali mängumees Sergio Rodríguez tabas lõpus tähtsa kolmese ja vabavisked ning tõi võitjate parimana 17 punkti. Itaalia klubi pööras mängu enda kasuks suuresti kolmanda veerandi algusega, mil tehti 19:2 vahespurt.