Spanoulis valiti Euroliiga sümboolsesse koosseisu juba seitsmendat korda

 (1)
Vassilis Spanoulis
Vassilis SpanoulisFoto: Jorge Guerrero, AFP

Nädal enne Euroliiga otsustavat vaatust – 15.-17. mail toimuvat Final Fouri Madriidis - tegi liiga teatavaks kümme hooaja staari ehk hooaja 2014/15 Euroliiga esimese ja teise sümboolse viisiku.

Valiku tegid kümned tuhanded fännid üle ilma pooleks meediaesindajatega igast riigist, kus Euroliiga on esindatud. Hääletus oli positsioonpõhine. Nagu tulemus näitab, tulevad kümme pallurit kuuest meeskonnast. Kuus kümnest on omakorda valitud esmakordselt.

Euroliiga esimesse viisikusse valiti mängijad viiest erinevast tiimist: tagamängijad Vassilis Spanoulis (Olympiacos), Milos Teodosic (CSKA) ning eesliinimängijad Nemanja Bjelica (Ülker), Felipe Reyes (Real) ja Boban Marjanovic (Crvena Zvezda).

Euroliiga teise viisikusse kuuluvad Nando De Colo (CSKA), Andrew Goudelock (Ülker), Rudy Fernandez (Real), Devin Smith (Maccabi) ja Ante Tomic (Barcelona).

Seotud lood:

Spanoulis on nüüd väljavalituks osutunud viiendat aastat järjest, ühtekokku aga seitse korda, mis tõstab ta ses arvestuses Juan Carlos Navarroga ühele pulgale. Teodosic on valitud neli korda ning Fernandez ja Tomic kolm korda.

Pikemat ülevaadet valitutest loe SIIT.