Milanole tõi võidu vägev viimane veerandaeg. Poolaja 7 punktiga kaotanud Milano oli enne viimast veerandit 6 silmaga maas. Viimast vaatust alustati aga 14:3 spurdiga ning lõpuks visati 10 minutiga 31 punkti Barcelona 12 vastu.

Võitjate resultatiivseimana tõi Sergio Rodriguez 17 punkti ning andis 7 resultatiivset söötu. Kaksikduublile oli lähedal vanameister Luis Scola, kes kogus 14 punkti ja 9 lauapalli. Kaksikduubliga flirtis ka Vladimir Micov, kelle arvele kanti 16 silma ja 8 lauapalli. Suurepärase mängu tegi ka Amedeo Della Valle, kes viskas 8 minutiga 8 punkti. Barcelona parimatena tõi Brandon Davies 15 ja Nikola Mirotic 13 silma.

Suure võidu sai Tel Avivi Maccabi, kui võõrsil alistati koguni 90:65 Piraeuse Olympiakos. Tyler Dorsey ja Scottie Wilbekin viskasid võitjate poolelt võrdselt 19 silma.

Esmakordselt sel hooajal sai võidurõõmu maitsta Valencia, olles kodus 81:72 parem Villeurbanne'i Asvelist.

Kuue mänguvooru järel on Euroliigas seis äärmiselt põnev. Kolm tiimi jagavad esikohta, kui nii Milanol, Barcelonal kui ka Moskva CSKA-l on kirjas 5 võitu ja 1 kaotus.