Raieste alustas täna algkoosseisus, kuid pärast kolme minutit, mil Baskonia jäi 2:10 kaotusseisu, võeti eestlane välja. Rohkem mänguaega Raieste ei saanudki ning tema arvele jäi üks vaheltlõige ja üks pallikaotus.

Avaveerandi kaotas Baskonia 20:23, kuid poolajavileks juhiti 46:39 ja kolmanda perioodi lõpuks 66:58. Otsustav spurt tehti lõpuveerandi esimese viie minutiga, mil vahe kasvas juba 20-punktiliseks (80:60).

Baskonia parimad olid viis kaugviset tabanud Luca Vildoza ja Alec Peters võrdselt 19 punktiga. Pierria Henry panustas võitu 14 silma ja 12 lauapalli.

Baskonia sai turniiritabelisse nelja kaotuse kõrvale neljanda võidu, millega asutakse 9. kohal.

Päeva esimeses mängus näitas Istanbuli Anadolu Efes vägevat viskekindlust ja purustas võõrsil Moskva oblasti Himki koguni 105:77. Horvaat Krunoslav Simon viskas 24 ja ameeriklane Shane Larkin 20 punkti. Türgi klubi pallurid tabasid kolmeseid 52%-ga (14/27) ja kahepunktiviskeid 74%-ga (23/31).

Tabeli tippu kuuluvatest meeskondadest olid täna Saksamaal omavahel vastamisi Müncheni Bayern ja Moskva CSKA. Venelased pöörasid tasavägise mängu enda kasuks otsustava veerandi keskel tehtud 10:0 vahespurdiga ja said juba viienda järjestikuse võidu. Lõppnumbriteks jäid 89:81. Mike James tabas küll kaheksast kaugviskest vaid kaks, kuid kogus mängu parimana 25 punkti.

Nii CSKA-l kui Bayernil on nüüd tabelis seitse võitu ja kolm kaotust, millega jagatakse Barcelona (7-1) järel teist kohta.