Põhiturniiri kolmandana lõpetanud Olympiacose resultatiivseim oli neli kaugviset tabanud Vangelis Mantzaris, kes tõi 14 punkti ja võttis kuus lauapalli. Erick Green lisas terve mängu juhtinud kreeklaste kontosse 13 silma, kaksikduubli teinud Georgios Printezise arvele kogunes 11 silma ja 11 lauda.

Lauavõitluse suurelt, 31:47 kaotanud Anadolu Efesile tõid Tyler Honeycutt 17 ja Thomas Heurtel 14 punkti. Honeycutt sai kätte ka kümme lauda.

Kolmapäeval alustas veerandfinaalseeriat ka põhiturniiri võitnud Madridi Real, kes sai kodus raske, 83:75 võidu viimasena play-offi jõudnud Istanbuli Darussafaka Doguse vastu. Avaveerandi 16:24 kaotanud Real jõudis poolajaks punkti kaugusele (36:37) ning pääses otsustava neljandiku alguseks kaheksa punktiga ette (61:53). Külalised jõudsid mängu viimaseks minutiks veel kolme punkti kaugusele, ent see oli ka kõik.

Lõpus kaks tähtsat korvi toonud Sergio Llull hiilgas 23 punktiga, Istanbuli klubi resultatiivseim oli Brad Wanamaker 21 silmaga.