Mullu Euroliiga finaali jõudnud Kreeka tiimis paistis enim silma Georgios Printezis, kes enda saldole 20 punkti ja 8 lauapalli sai. Kahekohalise arvu punktidega toetasid teda veel Patric Young (16), Matt Lojeski (14 punkti, 10 lauapalli) ja Vangelis Matzaris (11).

Valitseva Horvaatia meistri särgis oli 18 punktiga resultatiivseim Jacob Pullen. Tomislav Zubcic abistas meeskonda 16 punkti ja 6 lauapalliga.

D-alagrupis läks Istanbuli Darüssafaka Doguse ja Sassari Dinamo kohtumine aga lisaajale. Oma ajaloo esimese Euroliiga mängu pööras kodusaalis lõpuks oma kasuks Dogus, kes uue peatüki 83:74 (15:19, 17:12, 14:19, 20:16, 17:8) võiduga avas.

Milko Bjelica panustas kodumeeskonna võitu 15 punkti ja 7 lauapalliga. Märkimist väärib ka Reggie Reddingi mäng, kes 12 punkti kõrval 9 lauapalli maha võttis. Valitseva Itaalia meistri Sassari särgis oli 14 silmaga parim Rok Stipcevic.

Unicaja alistas koduplatsil Bambergi

Avapäeva ühes oodatuimas mängus pakkusid Malaga Unicaja ja Bambergi Brose Baskets põneva punkt-punkti lahingu kuni 3. veerandaja keskpaiguni, mil Hispaania tiim oma edu ligi 15 punkti peale kasvatas. Kuigi Bamberg viimasel 10-minutilisel perioodil vahet 9 silma võrra vähendas, läks lõpuks ikkagi võrdlemisi turvaline 76:71 (18:18, 18:16, 27:15, 13:22) võit kodumeeskonnale Unicajale.

Malaga särgis lustis Mindaugas Kuzminskas, kes mängu lõpuks enda nimele 18 punkti, 5 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu sai. Kaotajate parim oli 16 silma visanud Nikos Zisis. Väärt mängu tegi ka Janis Strelnieks, kes 13 punkti kõrval veel 5 resultatiivset söötu andis.