Alates avaveerandi lõpust juhtinud CSKA pääses kolmandal perioodil juba 15 punktiga ette (71:56) ega andnud enam edu käest. Lõpp läks aga ikkagi põnevaks, sest külalised tegid 71:88 kaotusseisust 12:0 vahespurdi ja jõudsid minut enne lõpuvilet vaid viie silma kaugusele. Seejärel võttis pinged maha Kyle Hinesi tabav kahepunktivise.

CSKA parim oli Mike James, kes panustas võitu 33 punkti, tabades seejuures viimase 14 sekundiga kõik neli vabaviset. Darrun Hilliard lisas 14 silma.

Kaunase Žalgiris pidi võõrsil tunnistama Ateena Panathinaikose paremust 96:94. Veel lõpuveerandi alguses oli leedulaste kaotusseis vaid 3-punktiline, kuid siis spurtis kodumeeskond ette 82:72. Žalgiris jõudis seitse sekundit enne lõppu Nigel Hayesi kaugviskest veel kahe silma kaugusele, kuid see oli ka kõik.

Tyrese Rice tõi Kreeka klubi parimana 20 punkti, viimasel veerandil leedulastele palju peavalu valmistanud DeShaun Thomas lisas 16 silma ning kaksikduubli teinud Nick Calathes 14 punkti ja 11 resultatiivset söötu. Kaunase tippklubile tõid Thomas Walkup ja Lukas Lekavicius võrdselt 16 punkti.

Liidermeeskond Istanbuli Anadolu Efes teenis võidulisa koduväljakul Asveli vastu numbritega 101:74. Shane Larkin viskas 29 punkti, võttis kuus lauapalli ja jagas seitse resultatiivset söötu.

Piraeuse Olympiakos mängis üle Müncheni Bayerni 89:72. Sasha Vezenkov viskas oma 20-st punktist koguni 18 viimasel veerandajal.

Berliini Alba üllatas Belgradis kohalikku Crvena Zvezdat 94:85 lisaajavõiduga. Martin Hermannsson tõi 13 punkti, tabades lisaajal kaks tähtsat kaugviset.

Valencia Basket võitis võõrsil Peterburi Zeniiti 86:81 ja tõusis taas play-offi kohale seitsmendaks.