Montepaschi jaoks oli tegemist esimese võiduga sel aastal Euroliigas.

Siena kaotas avaveerandi 23:30 ning poolaja 50:55. Viimasele veerandile mindi 2-punktilises kaotusseisus. Lõpusekunditel otsustasid kohtumise vabavisked.

Siena poolelt oli hullumeelses hoos mängujuht Bobby Brown, kes tõi 34 punkti, tabades 8st kaugviskest 4 ja vabaviskeid 21st 16. David Moss lisas 12 punkti, Mario Kasun 10 ja Kristjan Kangur 8. Eestlane tabas kahepunktiviskeid 1/2, kaugviskeid ja vabavisked 2/2. Lisaks kogunes Kanguri arvele ka 2 lauda ja 1 sööt. Vastaste parim oli endine NBA mees Shelden Williams 28 punkti ja 13 lauapalliga.

Sienal on B-alagrupis 1 võit ja 3 kaotust. Sama tulemus on ka Asseco Prokomil ning Elan Chalonil. Berliini Albal on 2 võitu ja 2 kaotust, Malagal 3 võitu ja 1 kaotus ning Maccabil kõik võidud.