VEF suutis Vilniuses avaveerandi võita 15:14, ent jäi poolajavileks kaotusseisu 31:39. Kolmanda veerandi võitsid leedukad 22:16 ning juhtisid juba 61:47. Lätlased jõudsid minut enne lõpuvilet veel korraks nelja punkti kaugusele (71:75), kuid siis tabas Omar Cook mängu saatuse otsustanud kolmepunktiviske.

Renaldas Seibutis oli võitjate resultatiivseim 23 punktiga, Martynas Gecevicius lisas 11 silma ja 8 lauapalli. Tomas Delininkaitis oli VEFi tulemuslikum 14 punktiga.

Oldenburg alistas teises valikturniiri mängus Janar Taltsi endise tööandja Cimberio Varese 79:74. Varese ja VEF mängivad eeloleval hooajal seega Eurocupil, kus osaleb ka Kalev/Cramo.

Täna on Euroliiga valikturniiril vastamisi Moskva Himki - Ostende Telenet ja Nymburk - BK Bandirma Banvit. Euroliiga põhiturniirile pääseb vaid valikturniiri võitja.