Sonny Weems tegi võitjate ridades topeltduubli 18 punkti ja 11 lauapalliga, Marko Popvic toetas meeskonda 11 ja Ty Lawson 10 punktiga. Unicaja resultatiivseim oli 15 punktiga Gerald Fitch. Joel Freeland ning lätlane Kristaps Valters viskasid 12 punkti.

Avaveerandaja võitis Žalgiris 19:11, poolajaks juhiti 35:24, viimasele veerandajale mindi vastu Leedu klubi 50:42 juhtimisel.

Kellatabloo näitas mängu lõpuni 1.38, kui Unicaja juhtis 65:63. Viiginumbrid lõi majja Popovic vabavisetest, kui mängida jäi 1.26 ning 52 sekundit enne lõppu surus palli korvi Weems. Seejärel uhasid palli korvist mööda Valters Unicaja poolelt ja Popovic Žalgirisest. 12,7 sekundit enne lõpusignaali oli pall Unicaja käsutuses ning Valtersil oli võimalus mäng lisaajale saata, kuid lätlase visatud pall korvirõngast ei läbinud.