Kohtumist rabedalt alustanud, aga esimese veerandi keskel end käima saanud CSKA võitis avaveerandi 22:17. Vägeva teise veerandi toel pääses poolajaks ette hoopis Panathinaikos, minnes vaheajale 49:45 eduseisus.

Kolmandal veerandil jäi CSKA küll 9-punktilisse kaotusseisu, aga perioodi lõpuks oli seis juba viigis 69:69. Viimasel veerandil pääsesid võõrustajad omakorda ette ning veel 2 minutit enne normaalaja lõppu juhiti 87:81. Panathinaikose mehed olid aga otsustavatel hetkedel täpsed ja Nick Calathese tabav kaugvise kuus sekundit enne lõpusireeni tõi tabloole 89:89 viiginumbrid.

Tasavägiselt möödunud lisaaja kangutas lõpuks enda kasuks Panathinaikos, saades magusa 106:102 võidu.

Panathinaikose kangelasteks kerkisid Kreeka koondislased Calathes ja Konstantinos Mitoglou. Calathese arvele jäi 22 punkti ja 17 resultatiivset söötu (rankingu punktid lõpuks 40!), Mitoglou viskas 25 silma ja võttis koguni 16 lauapalli. CSKA poolelt jäi Mike Jamesi arvele 30 ja Daniel Hacketti kontole 24 punkti.

Ateena Panathinaikos teenis 7 kaotuse kõrvale 10. võidu. CSKA-l on kirjas 11 võitu ja 6 kaotust.

Järjekordse võidu kirjutas tabelisse liider Istanbuli Anadolu Efes, kui kodus oldi 101:82 parem Moskva oblasti Himkist. Otsustavaks sai kolmas veerandaeg, mille Türgi klubi võitis 30:18.

Võitjate resultatiivseimana viskasid Shane Larkin ja Tibor Pleiss 20 silma, Pleissi arvele jäi ka 10 lauapalli. Himki suurim punktitooja oli Jeremy Evans (15).

Anadolu Efesil on liidrina kirjas 14 võitu ja 3 kaotust, Himki jätkab 8 võidu ja 9 kaotusega.