Poolfinaalidest sammusid pühapäevasesse esikohamatši Krasnodari Lokomotiiv ja Novo Mesto KRKA.

Lokomotiiv alistas Venemaa klubide siseasjaks kujunenud poolfinaalis Sankt-Peterburi Spartaki 74:64. Võitjate tulemuslikum oli 21 punktiga Makedoonia koondist esindav ameeriklane Jeremiah Massey 21 punktiga. Lokomotiivi peatreeneriks on eelmisel suvel Leedu MM-pronksini viinud Kęstutis Kemzūra.

Sloveenlaste KRKA oli teises poolfinaalis üle Oostende Telenet meeskonnast 79:65. Üleplatsimeheks osutus 26 punktiga Goran Ikonic. Kohtumise algust tuli muide enam kui 30 minuti võrra edasi lükata, sest Oostende pallur Thomas Van Den Spiegel lõhkus soojenduse ajal ühe korvikonstruktsiooni.

Vaata juhtunut SIIT!

Tartu Ülikool/Rockiga ühte alagruppi kuulunud meeskondadest jõudis sarjas kõige kaugemale Sofia Lukoil Academic, kaotades veerandfinaalis mängudega 1-2 KRKA-le.