Külalised võitsid avaveerandi 20:16, kuid Zeniit püsis kuni poolajani kenasti mängus sees. Vaheajale mindi kodumeeskonna 40:37 juhtimisel.

Zenit suurendas kolmanda veerandaja esimese korviga eduseisu ka viiele punktile, kuid siis tegi Crvena zvezda esimese selle perioodi 6:0 vahespurdist, minnes juhtima 43:42. Zenit läks veel ühe silmaga ette 44:43, kuid kaks järjestikust kolmest kallustasid kaalukausi Serbia klubi poole lõplikult. Rohkem Zenit enam juhtima ei pääsenud.

Billy Baron viskas võitjate parimana 26 punkti, Lorenzo Brown lisas 18 silma. Zeniti edukamad olid Auston Hollins 14 ja Will Thomas 11 punktiga.

Crvena zvezda jätkab 7 võidu ja 9 kaotusega tabelis 10. kohal, Zenit on 4 võidu ja 12 kaotusega eelviimane ehk 17.