Mängu suurepäraselt alustanud ning juba avaveerandil 15-punktilise eduseisu sisse saanud Žalgiris andis poolajaks edu käest. Punkt-punkti heitlus kestis viimaste minutiteni, kui Himki mängulõpu kogu täiega enda kasuks keeras ning lõpuks lausa kümnepunktilise võõrsilvõidu võttis.

Brandon Davies tõi Žalgirisele 17 punkti, võitjate poolelt said 20 silma kirja Aleksei Šved ja Anthony Gill.

Kaotus oli Žalgirisele eriti valus tabeliseisu mõttes - tihedas play-off heitluses on Himki nüüd nendega samal pulgal, mõlemad meeskonnad on võitnud 13 ja kaotanud üheksa kohtumist.

Tänases viimases kohtumises sai dramaatilise võidu Olympiakos, kes alistas võõrsil 80:79 Madridi Reali. Sealjuures vilistati esmalt lõpusekundil koos sireeniga Georgios Printezisele viga kolmepunktiviset üritanud Facundo Campazzo vastu, kuid kohtunikud otsustasid videopildi vaatamise järel, et mänguaeg sai enne viga täis ning Realile enam võimalust ei andnud.