Kaunase Žalgirise president paotas olulise infokillu Šarunas Jasikeviciuse kohta


Šarunas Jasikevicius
Šarunas Jasikevicius Foto: Tatyana Makeyeva, TASS/Scanpix

Kaunase Žalgirise president Paulius Motiejunas avaldas Leedu väljaandele 15min.lt antud intervjuus, et klubi peatreener Šarunas Jasikevicius komplekteerib juba meeskonda järgmiseks hooajaks.

Ehk Jašikevicius on Žalgirisesse jäämas, juhul kui NBA klubid mingisugust ekstrahuvi üles ei näita. "NBA turgu on raske ette prognoosida," arutles Motiejunas. "Ma ei imestaks, kui Jašikevicius saab mõne NBA klubi peatreeneriks järgmisel suvel."

Žalgirise presidendi sõnul üritab klubi järgmiseks hooajaks kokku saada eelarve suurusjärgus 11 miljonit eurot, mis oleks rekordiline. Vaatamata selle saab praeguseid juhtivmängijaid olema keeruline endale hoida. "Brandon Davis saab meie juures tegelikust turuväärtusest kordades vähem raha. Tema jaoks oleks normaalne minna klubisse, kus ta saab õiglast tasu. See on ainult üks näide meie mängijate kohta," andis Motiejunas ridade vahelt mõista, et alla turuhinna palka saavaid mängijaid on meeskonnas veel.

Žalgiris on Euroliigas jõudnud teadupärast play-off'i, kus seeria Istanbuli Fenerbahcega on viigis 1-1. Mängitakse kolme võiduni.