Milutinov alustas veerandfinaalseeria avamängu Kaunase Žalgirise vastu algrivistuses ning viskas 21 minutiga 7 punkti ja võttis 8 lauapalli.

Milutinov tegi kohtumises Žalgirise vastu viga põlvele ning kohtumise järel paistetas põlv kõvasti üles. Euroliiga kodulehekülg kirjutab, et keskmängija peab väljakult eemal olema vähemalt 10 päeva.

23-aastane ja 213 cm pikkune serblane on sel hooajal saanud Euroliigas keskmiselt mänguaega 23 minutit ning visanud selle ajaga 9,2 punkti ja võtnud 5,9 lauapalli.

Olympiacose ja Žalgirise veerandfinaalseeria teine kohtumine peetakse taas Piraeuse klubi koduväljakul. Mäng on kavas reede õhtul. Seeria avamängu võitis Žalgiris võõrsil lisaajal 87:78. Seeria peetakse kolme võiduni.