24 minutit mänginud Kangur viskas 9 punkti (neist 6 vabavisetest), hankis 4 lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi 4 pallikaotust ja 5 viga. Asveli resultatiivseim oli Ali Traore 29 punktiga, Bobby Dixon lisas 19 silma.

Asvel oli otsustava veerandaja eel 9-punktilises kaotusseisus 46:55, kuid tegi siis seitsme minutiga 12:3 vahespurdi. Viimasel mänguminutil viis Eric Campbell Asveli juhtima (64:62), kuid Ülker suutis mängu lisaajale viia. Asveli viimasel rünnakul eksis kaugviskel Ben Dewar, kes viskas kohtumise jooksul kõik viis kolmepunktiviset mööda.

Lisaajal läksid Ülkeri mängijad 68:64 juhtima ja kuigi Asvel jõudis veel viigini (68:68), võttis külalismeeskond lõpuks oma. Kohtumise viimasel minutil tõi Kanguri kolmene seejuures Asveli veel korraks mängu tagasi - kaotusseis vähenes siis 74:75-le. Siis sai eestlane ka viienda vea.