Bayern suutis külalistega sammu pidada vaid teisel veerandajal, mis mängiti 22:22 viiki. Kolmandat veerandit alustati Žalgirise 8-punktilisel juhtimisel. Veerandi lõpupoole saadi nautida lausa 24-punktilist eduseisu. Neljandal veerandil polnud Bayernil samuti lisakäiku kuskilt võtta ning lõpu eel oli tablool ka Žalgirise õhtu suurim eduseis 26 punkti.

Zach Leday ja Arturas Milaknis viskasid võitjate parimatena 19 punkti, K.C. Rivers lisas 18 silma, mängu parimaks valitud Thomas Walkup tegi kaksikduubli 13 punkti ja 11 korvisööduga. Bayerni edukamad olid Danilo Barthel 22 ja Paul Zipser 13 punktiga.

Žalgiris tõusis 4 võidu ja 12 kaotusega tabeli põhjast 17. kohale, Bayern on 6 võidu ja 10 kaotusega 14.