Kohtumise alguses domineerinud Real võitis avaveerandi 16:15, juhtis teise veerandaja keskel pärast 10:0 spurti korraks 11 punktiga 26:15, aga poolajavileks vaid 35:33 ja kolmanda veerandaja järel 55:53. Neljandal veerandil aga mängupilt muutus ja juhtohjad haaras Maccabi. Viimase mänguminuti eel oli Tel Avivi meeskond juba nelja punktiga ees (73:69), ent Sergio Rodríguezi ja Ioannis Bourousise vabavisked tõid Reali 22 sekundit enne sireeni 73:73 viigini. Maccabi viimasel rünnakul enam korvini ei jõudnud ja ees ootas lisaaeg. Seal domineeris juba selgelt Maccabi, saades lõpuks 12-punktilise võidu.

Maccabi resultatiivseim oli ameeriklane Tyrese Rice 26 punktiga. Rodríguez oli Reali tulemuslikum 21 silmaga.

Maccabi on nüüd võitnud Euroliiga kuus korda: varasemalt on tiitliteni jõutud ka aastatel 1977, 1981, 2001, 2004 ja 2005.