Mullu hõbemedalile tulnud Türgi klubi võitis leedukate vastu avaveerandi 28:24 ning läks poolajale 44:37 eduseisus. Sarnast vahet hoiti veel kolmandalgi veerandajal, mis võideti 63:56. Viimaseks kümneks minutiks leiti taas lisakäike, et veerandis seitse punkti juurde panna.

Võitjate parimatena viskasid 14 punkti eestlastele viimaselt EM-finaalturniirilt tuntud Jan Vesely ja ameeriklane Ekpe Udoh, makedoonlane Pero Antic lisas 11 ja serblane Bogdan Bogdanovic 10 silma. Žalgirise tulemuslikumad olid Leo Westermann 15, Brock Motum 14 ja Arturas Milaknis 10 punktiga.

Vesely kaunis alley-oop:

Terrific slam. By @JanVesely24 😎#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/el99qhLH4b— EuroLeague (@EuroLeague) October 26, 2016

Fenerbahce jätkab põhiturniiri täisedu kolme võiduga, Žalgiris sai ühe võidu kõrvale teise kaotuse.

Lõpusekundite otsustada jäi kohtumine Saksamaal, kus Ateena Panathinaikos nahutas 84:83 väljakuperemehi Bambergi Brose Basketist. James Feldeine viis 1.31 enne lõppu kodumeeskonna 83:82 juhtima. Järgmine korv tuli alles 3 sekundit enne lõpusignaali, kui Panathinaikosel tabas kahepunktiviske Nick Calathes. Järgmisel hetkel Bambergi ääremängija Darius Milleri poolt teele saadetud kahene enam ei tabanud.

Panathinaikosele oli see ühe kaotuse kõrvale teine võit, Bamberg jätkab võidu ja kahe kaotusega.

Teistes tänastes mängudes võitis Maccabi Tel Aviv 98:92 Istanbuli Galatasarayd ning Belgradi Crvena Zvezda oli 76:65 parem Barcelonast.