Koduväljakul mänginud Panathinaikos juhtis veel otsustava veerandi eel 52:46, kuid suutis seejärel neljandal veerandil visata vaid seitse punkti.

Kohtumise saatus otsustati viimasel minutil, kui Petar Bozic viis esmalt Serbia meistermeeskonna kaugviskega 62:59 juhtima. 12,9 sekundit enne lõppu ei suutnud Vassilis Spanoulis, kes on sel hooajal vabaviskeid visanud 89,2 protsendiga, kumbagi vabaviset tabada. Lõppseisu vormistas Partizani resultatiivseimana 13 punkti toonud Jan Vesely vabaviskejoonel.

Moskva CSKA võitis täna kodus 86:78 Malaga Unicajat. Viiest kaugviskest neli tabanud Ramunas Siskauskas tõi võitjatele 23 punkti. Homme mängivad samas grupis Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgiris ja Sopoti Asseco Prokom.